navigace: Poradenské firmy >> EuroFinancial CZ >> LIDSKÁ BLBOST NEZNÁ MEZE!!!
04.07. 2008

Známka: 2.91 - 23 hlasů

LIDSKÁ BLBOST NEZNÁ MEZE!!!

Lidská blbost nezná meze... V JEDNÉ ZAJÍMAVÉ DISKUZI jsem se dozvěděla, že existuje společnost, která pomáhá poškozeným tzv. NEVÝHODNÉHO A PYRAMIDOVÉHO PROJEKTU EASYCAPITAL( EUROFINANCIAL CZ)!!! Ještě, že tak... Lidé, kteří podepsaly tu" nekalou "smlouvu o poskytování služeb, a služeb nevyužívají a cítí se podvedeni OPRAVDU POTŘEBUJÍ POMOCI!!! Poškození, neuražte se, ale jste IDIOTI, kteří v životě nikdy nic nedokážou... To co všechno Vám Smlouva o poskytování služeb dává pro Vás rozhodně není!!! A že toho rozhodně není málo!!! A za co??? Za to, abyste se postavily ke svému životu zodpovědněji, za to abysme i MY MLADÍ začaly konečně myslet na budoucnost!!! Komunismus už tu není!!! Budoucnost České republiky je v našich rukou, v rukou nás mladých!!! SMLOUVA O POSKYTOVÁNÍ SLUŽEB Vám dá neuvěřitelné možnosti!!! Pokud nejste idioti!!! Poučení do budoucna- NEPODEPISUJTE TO, NA CO NEMÁTE!!! S pozdravem a přáním hezkého dne všem! EASYCAPITALISTŮM HODNĚ ŠTĚSTÍ V PODNIKÁNÍ!!!

MORAVČÍKOVÁ ZUZANA

Oznámkuj tento příspěvek (1 - nejlepší, 5 - nejhorší ):
Přidejte komentář k článku

Diskuze k článku:

Dnes - 17.06. 2009
http://efczbrnozkusenosti.blog.cz/ http://efczzkusenost.blog.cz/ http://olomoucef.blog.cz/ http://efczostrava.blog.cz/

šuli šuli - 12.06. 2009
je to debílek vedle debílka je jim 19 a hrajou si na manažery no tak to promiňte to je vrchol si můžu hrát na prezidentku,ALE CO JSOU TO URČITĚ tak PODVODNÍCI a to ví snad každý už...ECI pude brzo srát a to Vám slibuji!!!! šuli šuli

efjepodvod@seznam.cz - 02.04. 2009
napiste na tento e-mail pro hromadne trestni oznameni proti EF, dekuji

Cenzurováno!!! - 13.02. 2009
Je na čase klást odpor Milí nepřátelé a spojenci eurofinancial. Na jednoduchém základě na kterém jste si sami vykopali hrob,vám chceme tímto článkem oznámit že nepřicházíme z konkurenční dílny a ani od jinud nebo do konce z ciziny jak si někteří psychopati tam u vás na firmě myslí.Tudíš by vás mohlo napadnout že jste si nás ..vyrobili sami svojí podprůměrnou intelifgencí a podvody které tam máte".Vznikli jsme jako váš virus za učelem aby jste jako ten "rudej odpad,, padli.Jakože se snažíte lákat mladé a nezkušené lidi ve věku 18let na něco co neni vubec pro ně vhodné.Posílat jim výhružné dopisi a ba i exekuci.Jde vidět vaše MENTALITA když mi posílá výhružné dopisi jeden z VAŠICH PRAVNIKU KTEREJ BYL U STB!!!JE PRO MNE VYRCHOL!!!A pokud se domníváte že jde o víhrušku tak si to myslete dál je to vaše věc,pouze vám chci oznámit abyse jednoho dne neopakovalo 11 září ale ne v americe ale v České republicena jednu z vašich dvojčat.Dále vaše komisionářské smlouvy které jsou ještě drženy ,,firemní tajností" je naprosto jkasné že děláte podvody které volají až do nebes!!!Nebojte až se ,,nám podaří ZRUŠIT AXA pojištovnu neboli její centrálu v praze přes českou národní banku tak se budete hodně divit :-D" jak teprve s vámi zacvičí krize a samotné banky to teprve bude švanda ale to mluvíme předčasně :-)no bude zábava.....jinak držte si klobouky pojedeme z kopce. S pozdravem Konspirace 21.století.

Vašek - 17.12. 2008
S Martinem souhlasím,společnost Eurofinancial má vše jistě právně velmi dobře ošetřené.Právně je vše v pořádku.Ale ne eticky,tato společnost by se nad svým jednáním měla zamyslet a divím se že to jsou s prominutím taková prasátka,že na to mají žaludek.Inu dokonale uhlazený manažer,nemusí být tím přátelským,milým a ochotným,že?Tedy alespoň než podepíšete smlouvu,do té doby je vše O.K.

Martin - 10.08. 2008
To honza: Jestli je momentálně někde smlouva na internetu tak to netuším. Mě bylo před rokem sděleno, že smlouvu si k prostudování domů vzít nemohu a jaké koli zveřejňování firemního "know how" je trestáno pokutou 1000 000 Kč. A do firmeního "know how" bylo kromě jiného jedním managerem zmíněna komisionářská smlouva. A rozhodně odmítám věřit nějaké neaktuální verzi smlouvy která koluje na interntetu.

Honza - 10.08. 2008
Delate si srandu? Smlouva je k nahlednutí na internetu všem... Já nepodepsal,ale z jiných důvodů a tyhle urážlivé přízpěvky mě dokáží vždy velmi rozčílit. Když něco podepíšu tak nepláču jak malý dítě a holt plnim a snažim se z toho vytřískat co nejvíce

Martin - 18.07. 2008
Tak mi prosím Zuzano vysvětlete, proč jsem si nemohl vzít komisionářksou smlouvu domů k prostudování? Proč ten ohromný tlak? Podepiš tady a teď jinak o tebe nemáme zájem. Kdyby to přece bylo tak skvělé, tak by Eurofinancial CZ neměl tolik nespokojených komisionářů. Navíc spoustě lidem dojde až doma, jaká činnost se od nich vyžaduje. Navíc si uvědomí, že nemají takový okruh známých, které by do toho pod rouškou "záhadnosti" chtěli tahat ( třeba na to nemají ani žaludek ) a co si budeme povídat - pokud se někomu nepodaří pod sebe dostat další lidi, tak si moc nevydělá (jen prodejem produktů a těch má EF o poznání méně v nabídce než třeba Partners). Prostě shrnuto a podtrženo: Nabíráte lidi, kteří když tam jdou tak nevědí o co jde, absolvují přednášku, která je velice pozitivně naladí a motivuje a pak hupky dupky podepsat smlouvu. No a když vás pak učí jak máte telefonovat svým známým ( kamarádům ) tak zjistíte, že na to zrovna nemáte žaludek. Je třeba si uvědomit, že ne pro každého je taková práce. Stačilo by dělat standardní pracovní pohovor, dát žadateli čas na rozmyšlenou a hlavně poskytnout žadateli smlouvu k prostudování ( samozřejmě domů ) jak je to běžné u většiny firem.

navigace: Poradenské firmy >> EuroFinancial CZ >> LIDSKÁ BLBOST NEZNÁ MEZE!!!