navigace: Poradenské firmy >> OVB >> Super práce v OVB
02.11. 2008

Známka: 1.44 - 18 hlasů

Super práce v OVB

Pracuji v OVB na pozici středního managementu. OVB je pro mě možnost seberealizace a finanční nezávislosti, spousta výhod ,společenských akcí,zážitků,zábavy,zkušeností atd.Samozřejmě jsem si prošel začátkem kousek po kousku, a vím , jak je nepříjemné kontaktovat lidi,dělat pohovory atd, tohle je dle mě ale standartní rozvoj osobnosti a příprava v OVB na práci managera.Také nadstandartní ohodnocení, výhody, bonifikace,které u nás poradci mají je dle mého dostatečnou subvencí všeho jiného nepříjemného. Navíc OVB je podnikání, a každý , kdo se snažil nebo zkoušel podnikat, tak mi dá za pravdu , že podnikání je houpačka.S rozdílem, že v OVB ta houpačka je čím dál vyšší.Tím, ale samozřejmě nechci nikoho ovlivňovat,jen říkám svůj pohled na věc. Poradcem v této oblasti nemůže být každý, a každý to také nezvládne, to jsou u nás ti slabí. Proto mi si i vybíráme, slabí jedinci odpadnou ať z jakýhokoliv důvodu, a zůstanou silní, což je základ fylozofie přijímacích pohovorů OVB-z kvantity vybrat kvalitu.

Čába

Oznámkuj tento příspěvek (1 - nejlepší, 5 - nejhorší ):
Přidejte komentář k článku

Diskuze k článku:

anonym - 17.05. 2009
Hej lidi...to jste tak zpruzely a nasrany zivotem že tady placate jatra a kecate kraviny???boze zamette si pred svym prahem....jen vyrovnany clovek sam se sebou nekritizuje!jsme hrozne zavistivej narod!??ale každy ma delat to,cemu rozumim,ja rozumim financim a profik v tomto smeru jsem!!jen me docela dojimaji takoveto vzkazy od lidi kteri v zivote nic nedokazali a asi ani nikdy nedokazou,jen kritizuji!takze pro vsechny,ovb je skvely,dalo mi smer,silu,jistotu,finance,pokoru,a hlavne karieru!takze vy kolbenkari,prestante kecat kraviny a jdete si radeji ven zabehat.žadny neuspesny clovek nerekne ze je lempl.....ale rekne ze ovb je spatny....vzdy se siri negativni veci a pozitivni o tech se nemluvi...za nas mluvi cisla...a spokojenost klientu!hezky den.Eva Pospisilova

standa - 30.04. 2009
pan ČABA, bude asi chudák magor. No jsem lidi různý, ale OVB je děsná a vtírající se sebranka, která neumí nic jiného, než cpát lidem smlouvy a tlačit na ně, aby podepsali. Vy, že jste profíci ??? Nuly jste, co takový Štork, který drtí klienty, od AFIZU ho vyhodili a vy jako OVB se s ním chlubíte !

driveovbák - 30.04. 2009
Co to tady plácáte za propagandu OVB, to co tady čtu je opravdu síla. OVB je vymejvárna mozků, vidím, že pán tady je dokonale už vymytý a nemá svůj úsudek. Ano, motivace u OVB je, ale zase tak dobrý to není a nedělajte OVBáci přednost z toho, že někdo od vás odejde ze svého rozhodnutí a vy hned budete tlachyt hovadiny, že byl slabý a neuspěl a že takto to budete selktovat již na pohovorech. To je taková hovadina, že to můžete myslet je vy. OVBák není nikdo jiný než-li " POJIŠŤOVÁK " !!!!!! Tak že si přestaňte hrát na kvalitu a na profesionáli.

ludvik.jaros@ovbmail.cz - 24.03. 2009
I já pracuji u OVB, a souhlasim s obema, slabí odpadnout silní zustanou.. a je to skutecne o lidech :-) diky..

ája - 25.02. 2009
Ahoj, docela bych souhlasila tady se slečnou nebo paní. Měla jsem tu čest se s poradcem OVB setkat a osobně si nechat poradit ve svých financích. Byla jsem naprosto spokojená a překvapená jak je to promyšlené a jaký je zde systém. Každý má svého "vedoucího" se kterým neustále diskutuje a kontroluje návrhy - alespoň takto mi to bylo vysvětleno. Samozřejmě je to o lidech a i v sebelepší společnosti se vždy najde někdo, kdo hrabe peníze a je ostudou společnosti. Co se ale týká mě, tak já jsem spokojená "už se svou finanční poradkyní" a vřele doporučuji. Jsem nakonec ráda, že jsem to sluchátko zvedla, přijala pozvání na schůzku a pak už to bylo opravdu zajímavé, jaké mají tito lidé znalosti, přehled a snahu dozvídat se nové věci, protože nikdo nejsme vševědoucí, že?... Věřím však, že OVB vede své poradce správným směrem, dobře je motivuje a podporuje morální zásady, aby se nestalo, že někdo odvádí svou práci nezodpovědně, bezmyšlenkovitě. Přeji hodně zdaru a štěstí :-)

navigace: Poradenské firmy >> OVB >> Super práce v OVB